Jobb i Spania - Max Dialog

Jobb i Spania

Publisert: 14.03.2022

Jobb i Spania - Norsktalende og Svensktalende - Stillingsannonse
Prosjekt: Åpen søknad / alle prosjekter
Stillingstittel: Salgsagent
Ansettelsesform: Engasjement
Antall stillinger: 8
Frist: Snarest
Oppstart: 01.04.2022 (fortløpende)

VIL DU JOBBE MED NOEN AV NORGES MEST KJENTE MERKEVARER?

Hos oss får du jobbe med noen av Norges største merkevarer, mot det Norske bedriftsmarkedet.
Vi har som hovedoppgave å være bindeleddet mellom kundene og bedriftene vi med stolthet representerer. Max Dialog har jobbet med salg i Spania siden 2012 og er med det en svært erfaren salgsorganisasjon med god administrasjon og gode prosjekter for dem som ønsker seg en spennende jobb i utlandet.

----------------------------------------------------------------------

NOE AV DET VIKTIGSTE FØRST

For å gjøre det så enkelt som mulig, tilbyr vi en løsning som gir deg timebetaling + provisjon.
Provisjonen er på dette stadiet god, men fortsatt noe lavere om du f.eks. ville valgt ren provisjon.


Og ja, du får så klart velge mellom timebetaling + provisjon eller ren provisjon, på alle våre prosjekter du kan jobbe med hos oss! Før neste måned starter, velger du enkelt hvilken modell du ønsker. Dette endrer du selv, så mange ganger du selv ønsker og når du selv ønsker. :)

Garanti: NOK 12000,-
Provisjon: Fortløpende og avregnet daglig/ukentlig.
(du må derfor ikke levere fullt månedsbudsjett før du tjener mer!

Vi velger også å være forsiktig i estimater av hva "du" vil tjene som selger hos oss. Dette spørsmålet får vi så klart veldig ofte. Derfor er dette et spørsmål vi velger å være tydelige på. Ganske enkelt fordi at det er svært individuelt og baserer seg mye på din kunnskap om salg, vilje og evne til å lykkes.

Det vi kan si, er at på et av våre prosjekter med middels vanskelighetsgrad (Bokklubben Hegnar Media), har vi f.eks. i fjor utbetalt over NOK 500.000 til selger. Gitt spanske lønnsforventninger, er dette særdeles godt betalt. Det er for øvrig også godt betalt for en selger i Norge, om man ønsker å sammenlikne.

Vi kan også si at for selgere på alle prosjekter, spriker din budsjettlønn fra:
NOK 30.000,- (middels vanskelig prosjekt) til NOK 45.000,- (over middels vanskelig prosjekt) pr mnd.
(det er jo så klart også lov å selge mer enn oppsatt budsjett)

Det viktigste for deg er ikke hva andre tjener eller hva du kan tjene. Det viktigste må være at du har rammene som skal til for å tjene det du ønsker. Vi kan tilby disse rammene, sammen med så mye annet.

INFORMASJON

Ikke bare vil du ha en mulighet til å tjene gode penger, du vil også ha en mulighet til å veksle mellom prosjektene vi tilbyr. Slik at du som jobber for oss, ikke skal sitte "låst" til et prosjekt, som kanskje ikke passer for deg. Det er viktig for oss at du finner din plass og at du får jobbe med det prosjektet som passer best for deg. Det at vi har flere profilerte og gode prosjekter, sikrer med andre ord deg som selger og gir deg flere valgmuligheter i den bedriften du jobber med.

Vi søker etter dyktige selgere til salg av annonser, hjemmesider, anbudstjenester, bokklubb, mobiltelefoni til bedrifter m.m, for flere Norges fremste merkevarer!

Max Dialog har et av salgskontorene som har drevet lengst på Costa del Sol og vi har jobbet mot det norske markedet siden 2012. Vi samarbeider kun med seriøse og kjente merkevarer som f.eks. Opplysningen1881, Anbudstorget og Hegnar Media.

Hvem ser vi etter?

  • Vi ser etter deg som ikke gir opp lett og har et stort konkurranseinstinkt
  • Vi ser etter deg som er pliktoppfyllende og strukturert
  • Vi ser etter deg som liker at det er høyt tempo, vil være med på konkurranser, vinne premier og setter pris på et godt arbeidsmiljø
  • Vi ser etter deg som ønsker en fremtid innenfor salg, markedsføring og andre salgsrelaterte karrieredrømmer
  • Vi ser etter deg som ønsker å utvikle deg som person og ser verdien av å være god på salg
  • Vi ser etter deg som har erfaring fra B2B-salg, men dette er ikke et krav

Vi tilbyr blant annet:

  • Velg selv mellom fastlønn + provisjon eller ren provisjon. (kan endres hver måned etter eget ønske)
  • Stabile og anerkjente oppdragsgivere som tenker langsiktig
  • Et energisk og konkurransepreget arbeidsmiljø hvor din utvikling står i fokus
  • Norsk arbeidstid fra 08.00 - 16.00
  • Hjelp til flytting fra Norge til Spania, registrering av arbeidstillatelse med mer
  • Oppfølging og opplæring i samarbeid med våre oppdragsgivere, noe som skaper trygghet og suksess

Kontaktperson: Karianne Hansen
Stillingstittel: HR


Stillinger direkte til våre prosjekter:
Nortel
1881
Hegnar Media
Anbudstorget.no
Nyttige lenker:
Våre Facebooksider


Max Dialog ble etablert i 2012 med kontorer i Fuengirola, Spania og er i dag ett av de norske selskapene med lengst tid som Call sentrene med lengst fartstid på Costa del Sol. Max Dialog AS er en bunnsolid aktør med sine finansielle posisjoner i orden. Det er like viktig for oss som selskap å operere innenfor trygge rammer hvor risiko er trygt fordelt, som det er for en selger å ha valget mellom den provisjonsmodellen som er best for den enkelte, der for tilbyr vi også noen av de mest fleksible betingelsene i Fuengirola.

Våre kontorer ligger sentralt til i Fuengirola og vi har rigget oss for fremtiden slik at vi forløpende kan utvide vår satsning i Fuengirola i tråd med våre leverandørers ønsker og behov.